Sosyal Medya'da Takip Et :
muhtar@sirinevlermahallesi.com
+90 212 551 70 04
Kullanıcı Girişi
Hızlı Erişim
Muhtarımız
İnteraktif
Kan Bankası
Anket
Şirinevler Mahalle Muhtarlığının Dış Boyası Ne Renk Olsun
Beyaz
Siyah
Kırmızı
Yeşil
Mor
Mavi
Turuncu
Pembe
Bordo
Kahverengi
Kırmızı - Beyaz
Mavi - Beyaz
Lacivert
Lila
Turkuaz
Piano Black
Krem
Döviz Kurları
altın fiyatlar
Radyo İstek
İstek Gönder
Bahçelievler Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı - Şirinevler Mahallesi Resmi Web Sitesi
Bahçelievler Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı

BAHÇELİEVLER MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ                    

EMİN ÇIKRIKÇI'NIN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

Öğretmenlik mesleğine ilk olarak Bahçelievler ilçesinde başlamış, ilçemizde uzun yıllar öğretmenlik, idarecilik gibi eğitim kademelerinin hemen hemen her biriminde görev almış bir eğitimci olarak iyi tanıdığımız, sorunlarını ve çözüm yollarını bildiğimiz Bahçelievler ilçemize ilçe milli eğitim müdürü olarak atanmış bulunuyorum. Bu vesile ile başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim yöneticilerimizi, personelimizi, velilerimizi ve geleceğimizin teminatı kıymetli öğrencilerimizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

Eğitim, uzun soluklu, yoğun mesai gerektiren sonuçları yarınlarımızı etkileyen bir süreçtir. Toplumun bir kısmını, bir bölümünü, bir zümreyi hedef alan bir disiplin değildir. Ham maddesi insan olan oldukça hassas bir alandır. Yanlış bir adım telafisi çok zor sonuçlara yol açtığı gibi bundan bütün bir toplum etkilenerek yarınlarımızı da tehdit edebilir. Uzun yıllar sivil toplum kuruluşlarında da görev almış bir kişi olarak sorumluluğumuzun bilincinde, nesil yetiştirmenin gelecek inşa etmek olduğunu bunun da etkili ve kararlı adımlarla iyi bir planlama ve organizasyon gerektirdiğini biliyor ve çalışmalarımıza bu doğrultuda başlamayı hedefliyoruz. 

Görevimizin bize verdiği sorumluluğun bilincinde olarak milli eğitimin temel ilke ve hedefleri doğrultusunda ekip ruhuyla hareket edeceğimizden, bilimsel veri ve yöntemleri etkin kullanacağımızdan, sonuca odaklı kararlı adımlar atacağımızdan, sağ duyuyu, çalışmayı, gayreti ilke edineceğimizden, eğitim adına atılan her adıma destek olacağımızdan, katkıda bulunan herkesi ve her kesimi önemseyeceğimizden, sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere öneri sunanları ve sunulan önerileri önemseyip gerekli desteklerin verileceğinden hiç kuşkunuz olmasın. 

Çalışmalarımızda adaleti, eşitliği, sevgiyi, hak ve hukuku, gönül kırmayı değil kazanmayı, yıkmayı değil yapmayı, olanla iktifa etmeyi değil üretkenliği, tek düşünce değil ortak düşünceyi, atacağımız bütün adımlarda ve yapacağımız bütün hizmetlerde ilke edineceğimizi belirtmek isterim. 

Farklılıklarımızı zenginlik kabul edip geleceğin "daha güçlü, daha büyük Türkiye" hedefine ulaşmak için bütünlük inşa edeceğimizden emin olunuz.

Atalarımızdan devraldığımız zengin mirastan, Anadolu'nun renkli mozaiği ve değerlerinden güç alıp, geçmiş ile gelecek arasında köprü kurarak, dünya ile yarışan modern ve büyük Türkiye'nin hedefleri doğrultusunda gerekli adımlar atılacaktır.

Başarı, ben de varım sorumluluğunu taşıyabilenlerin olacaktır. Sorumluluk doğası gereği bir takım riskleri de içerisinde taşır. Cesaret her şeye rağmen kararlı adımlar atıp mücadele etmeyi gerektirir. Gücümüzü; ülkemizin yarınlarına dair sizlerin hayallerinden, düşüncelerinden, özverili ve fedakarca çabalarından alacağımız hususunda hiç şüpheniz olmasın. 

Sizlerden alacağımız enerji sorunlarımızı çözmek için daha kısa yoldan pratik çözümler sağlayacaktır. Ekip ruhu ile hareket etme bizlere ülkemizin, milletimizin yarınlarına yönelik fikirlerimizi ortak akılla hızlı ve etkili uygulama fırsatı sunacaktır. Ortak akıl hiç kimseyi ötekileştirmeden, kapımızı ve gönlümüzü herkese açmayı ve bütünlüğümüzü temin edecektir.

Boşa geçirilecek ne zamanımız ne de bundan sonra feda edecek bir neslimiz vardır. Geleceği imar etmede öncü olacak genç beyinlerin yetişmesine katkı sunmak, onların önünü açmak ve onlara rol model olarak rehber olmak bu güzel ülkenin geleceğinde belirleyici olacaktır. 

Göreve yeni başlıyor olmam vesilesi ile özelde Bahçelievler olmak üzere tüm eğitim camiamıza güzel hedefler ve ortak amaçlar doğrultusunda sağlık, mutluluk ve başarı diliyorum. 

Emin Çıkrıkçı
Bahçelievler Milli Eğitim Müdürü 

Haberi Paylaş

Facebook Twitter Email Addthis
Yorumlar

Yorumlar (0) / onay bekleyen (0)

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

1500 karakter kaldı

Diğer Haberler
Anasayfa
Hakkımızda
İletişim
Copyright © 2013 - 2015
Düzenleme
Hostasya Web
Hostasya Web

beşiktaş evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
şişli evden eve nakliyat
arnavutköy evden eve nakliyat