Sosyal Medya'da Takip Et :
muhtar@sirinevlermahallesi.com
+90 212 551 70 04
Kullanıcı Girişi
Hızlı Erişim
Muhtarımız
İnteraktif
Kan Bankası
Anket
Şirinevler Mahalle Muhtarlığının Dış Boyası Ne Renk Olsun
Beyaz
Siyah
Kırmızı
Yeşil
Mor
Mavi
Turuncu
Pembe
Bordo
Kahverengi
Kırmızı - Beyaz
Mavi - Beyaz
Lacivert
Lila
Turkuaz
Piano Black
Krem
Döviz Kurları
altın fiyatlar
Radyo İstek
İstek Gönder
Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit Bahçelievler Belediye Başkan Adaylığını Açıkladı
Galip Karayiğit Basın Mesajı Yayınladı
şirinevler , şirinevler mahallesi , şirinevler emlak , şirinevler satılık daire , şirinevler kiralık daire , bellan emlak
Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit Mevlid Kandili Dolayısı ile Bir Yayınladı.
Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit Kadınların Seçme ve Seçilme HakkınıKazanması Dolayısı İle Bir Mesaj Yayınladı...
Şirinevler Mahalle muhtarı Galip Karayiğit Engelliler günü dolayısı ilebir mesaj yayınladı.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galp Karayiğit Organ Bağışı Haftası Dolayısı İle Bir Mesaj Yayınladı...
Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit 29 Cumhuriyet Bayramı Dolayısı İle Bir Mesaj Yayınladı...
Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit Ahilik Haftası Dolayısı İle Bir Mesaj Yayınladı.
Şirinvler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit Hayvanlar Günü Dolayısı İle bir Mesaj Yayınladı
Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit Yaşlılar Günü Dolayısı İle Bir Mesaj Yaınladı
Şirinevler Mahalle Muhtarlığının MahalledeBirlikteliği Sağlamak Amacıyla Başlattığı 1 TL'ye Fakirlik Bitecek Projemiz Devam Ediyor
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit İtfaiyecilik Haftası Dolayısı İle Yayınladığı Mesajında,İtfaiyeciliğin Önmini vurguladı.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit Gaziler Haftası Dolayısı ile Bir Mesaj yayınladı.
Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılı Dolayısı ile Bir Mesaj yayınladı.
1 TL'ye Fakirlik Bitecek Temmuz 2016
1 TL'ye Fakirlik Bitecek Haziran 2016
Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit İstanbulun fethi Dolayısı ile bir Mesaj yayınladı...
Şirinevler Eşref BitlisOrtaokulunun Basketbol Birinciliği Şampiyonluk Pastası Kesilerek Kutlandı...
Bahçelievler Belediye Başkanı Sayın Osman Develioğlu Beyefendi,Şirinevlerdeki Annelere,Anneler Günü Dolayısı İle abidin Pak Öğremenevinde Kahvaltı Proğramı Düzenledi.
Şirinevler Şair Zihni Ortaokulunun Bahçelievler şampiyonluğu kutlandı..
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit, Berat Kandili nedeniyle yayınladığı mesajında, “Bir Berat gecesine daha kavuşmanın mutluluğunu ve şükrünü yaşıyoruz. Bu kutlu gecenin; yüce Rabbimiz nezdinde rızasından ayrılmamaya ve beratımıza vesile olmasını diliyoruz” dedi
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit, Müslüman Türk milletinin bayramını kutladı.
Türk İslam Davası Lideri Muhsin Yazıcıoğlu Beyefendi Şehadet Yıldönumunde Unutulmadı.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit,Türk Ocaklarının Kuruluşu Dolayısı İle Bir Mesaj Yayınladı...
Şirinevler Mahallesi muhtarıgalip Karayiğit aşık Veysel Şatıroğlu'nun Ölüm Yıldönumu Munasebetiyle Bir Mesaj yayınladı...
Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit Yaşlılar Haftası Dolayısı İle bir Mesaj yayınladı...
Çanakkale Deniz Zaferinin 101. yıldönümü
Ankarada Patlama...
İstiklal Marşımızın Kabulünün 95. yıldönümü kutlu olsun.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısı İle Bir Mesaj Yayınladı.
Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu 2.Olağan Genel Kurulu Yapıldı
Türk Milleti varoluş gayesi itibariyle Devletin yaşamasının yolunun İnsanı Yaşatmak Olduğunu kurmuş olduğu devlet düzeni ile ortaya koymuştur.
Kardeşlik Bağlarımızı Dahada Güçlendirmek için Varız....
Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit; “Dünya Barış Günü” dolayısıyla yayımladığı mesajında; ’’Şiddetin, haksızlığın birçok bölgede artarak devam ettiği, terörün küresel bir sıkıntı halinde geldiği günümüzde, daha fazla geç olmadan barış ve adaletin dünyada tesisi için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğine inanıyoruz’’ ifadesine yer verdi.
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit; " 93’üncü yıl dönümünü idrak ettiğimiz kutlu 30 Ağustos Zaferi; imanın bir cüzü olarak gördüğümüz Vatan sevgisinin ve tam bağımsızlık ilkesinin her şeyin üstünde tutulduğu kutlu bir mücadelenin neticesidir.
Türk milletinin her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe daha fazla ihtiyaç duyduğu bu 'hüzünlü' günlerde Malazgirt Meydan Muharebesinin yıldönümünün şanına layık bir şekilde kutlanması gerektiğine vurgu yapan Karayiğit; " Dinde, kıblede, kitapta, peygamberde kardeş, aynı zamanda ten'de eş olan ve adına 'Türk' denilen bir çatının altında yaşamakta olan bizler, Malazgirt'i bu yıl kutlarken; ne kadar yüksek seciyeli, ne kadar hakşinas, ne kadar vefalı ve yürekli 'kamil' bir topluluk olduğumuzu özellikle şu natemeli günlerde dosta düşmana göstermeliyiz.
Senin İçin Küçük Olan Başkası İçin Belkide Hayata Bağlanmak
Enverpaşa gönüllüleri ,Enver Paşa'nın kabrini ziyaret ederek dua etti. Kabir başında yapılan konuşmalarda, Enver Paşa'nın şahsiyeti, hayatı anlatıldı, İslam orduları komutanı olarak bilindiği hatırlatıldı.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit, insanlık tarihinin en büyük katliamlarından birinin Srebrenitsa katliamı olduğuna dikkat çekerek, "Bize yapmadığımız sözde Ermeni soykırımı, işlemediğimiz cinayetlerin hesabını sormaya ve parlamentolarında soykırım kararları almaya çalışanlar, hür dünyanın gözü önünde cinayetler işlemişler ya da seyrederek ortak olmuşlardır." dedi.
Kendi medeniyet değerlerine bağlı bir toplum asla banane diyemez.Bizde diyoruz ki komşusu açken tok yatan bizden değildir.
Güzel İnsanların Başı Sağolsun...
Mahallelerde Kardeşlik İklimi oluşturuyoruz
Üç Aylar" Mesajı Eski Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Millî İttifak Liderlerinden Ankara 2.Bölge 1. Sıra Milletvekili Adayı Mustafa Destici, "Üç Aylar" Mesajı Yayınladı. Eski Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, mesajında, üç ayların manevi iklimine girildiği bugünlere ulaşmanın heyecanı içerisinde olduklarını belirterek, şunları ifade etti: "Rahmet ve bereket ayları olan üç ayların sevgi ve birlik hislerimizi kuvvetlendirmesini diliyor ve dünyadaki tüm Müslüman kardeşlerimizin Recep Ayını kutluyorum. " Destici mesajında ; " Hicri takvime göre Recep, Şaban ve Ramazan ayları, pek muazzez ve müzeyyen olan ekmel dinimiz İslâm’da rahmetin, bereketin ve faziletin-erdemin bol olduğu aylarıdır. Hz. Resul-u Ekrem Efendimiz (A.S) ‘ın buyurduğu gibi bu aylar dinimizce kutsal zamanlar olup, Allah'ı zikretmenin (anmanın) ve ibadetin büyük ecirlerle karşılığının verildiği yegane zamanlardır. Üzülerek belirtmeliyim ki üç aylara yine, dünyada ve yakın çevremizde yaşanan savaşın, şiddet ve terörün, sonu gelmeyen kin ve ihtirasın, düşmanlık ve ayırımcılığın iyice tırmandığı, bütün bunların vicdan sahiplerini umutsuzluk ve karamsarlığa sürüklediği bir ortamda giriyoruz. Bilim ve teknolojide müthiş bir ilerleme kaydeden insanlık, manevi alanda ciddi bir gerileme yaşamakta ve bunun olumsuz sonuçları da bireysel ve toplumsal boyutta, bölgesel ve küresel ölçekte her geçen gün daha yakından hissedilmektedir. Üç ayların bizlere sunduğu düşünme fırsatını kullanarak bir ibadet şuuru içinde ülkemizin hem maddi hem manevi imarı için bütün gücümüzle çalışmalı, kalp kırmaktan kaçınmalı, elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalı, kardeşlik ve beraberliğimizi güçlendirmeye, birlik ve beraberliğimizi korumaya gayret göstermeliyiz. Üç ayları gerçek anlamda değerlendirmek de ancak bu yolla mümkün olur. Bu duygu ve düşüncelerle Aziz Milletimizin, yurt dışında yaşayan vatandaş ve soydaşlarımızın ve bütün İslam âleminin "Üç Aylarını" tebrik ediyor, bu ayların Milletimizin ve İslam âleminin birlik ve dirliğine, insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum."
Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit Polis Haftası dolayısı ile bir mesaj yayınladı
Karayiğit “Savunma, yargının temel unsurlarından biridir. Savunma hakkını yerine getirmek üzere bu saygın mesleği ifa eden avukatlarımız; kamu vicdanının ve adil yargılanmanın temini için önemli bir vazife üstlenmiş bulunmaktadır” dedi.
Galip Karayiğit,Mevlaya Vatan Toprakları Üzerine Düşman Ayağı Basmaması İçin Dua Etti...
Seçmen Askı Listeleri
8 Mart 1857 tarihindeki tekstil fabrikası yangınında 129 kadın işçi kadın öldüğünde belki onlar bu günün Dünya kadınlar günü olarak kullanacağını bilmiyorlardı, diye başlayan Karayiğit, Günün adını tam yazmak gerekirse "Dünya Emekçi Kadınlar Günüdür" dedi.
Mahallemizdeki ihtiyaç sahiplerine sahip çıkmak amacıyla çıktığımız bu güzel kutlu yolda,sizde katkıda bulunabilrsiniz...
Türkiye Cumhuriyetinin Seçilmiş İlk Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, Türkiyenin her dönem halk iradesi ile seçilen kurumu olan Muhtarları Ak Saray’da ağırladı
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit Son Dönemin gönül erlerinden Mahmut Sami Ramazanoğlunun Ahirete irtihali dolayısı ile bir mesaj yayınladı.
Şubat 2015 1 TL'ye Fakirlik Bitecek Projesi
Karayiğit Dünya genelinde tütün ürünleri tüketiminin ve tütün dumanına maruz kalmanın yol açtığı zararlı etkilerinin önlenmesi ve küresel tütün salgınını önlemek amacıyla yapılan çalışmalar bağlamında her yıl 9 Şubat günü, Dünya Sigarayı Bırakma Günü olarak kutlanmaktadır dedi. Dünyada 15 yaşın üzerinde yaklaşık 1,5 milyar sigara kullanıcısı bulunduğunu, bu sayının Türkiye'de ise 15 milyon olduğunu söyledi. Sigaranın Zararlarına vurgu yapan Karayiğit, Uzmanların açıklamasına göre; Dünyada yılda yaklaşık 6 milyon kişi sigara nedeniyle hayatını kaybetmektedir. Bu ölümlerin yüzde 23'ü kanserdir. Bunda en büyük etken yine sigaradır. Ülkemizde sigaranın sebep olduğu ölümlerin sayısı trafik, terör, iş kazasına bağlı diğer ölümlerin toplamından 5 kat daha fazladır. Dünyada en sık tüketilen tütün ürünü sigaradır. Sigara tiryakiliği en öldürücü toplumsal zehirlenme olayıdır. Her bir sigarada vücut için zehirli, tahriş edici, kanser yapıcı ve kanserin ortaya çıkmasını kolaylaştırıcı 4 binden fazla kimyasal madde bulunmaktadır. Bunlardan en az 81 tanesinin doğrudan kansere sebep olduğu ispatlanmıştır” diyen Karayiğit Etrafımızı sigaraya karşı korumak zorundayız dedi. Uzmanların Belirttiğine göre Sigaranın başlıca zararlarını sıralayan Karayiğit: Ağızda koku yapar, diş ve diş eti hastalıklarına yol açar. Dudak, yanak ve gırtlak kanserine neden olur. Sigarayı yakmadan dudağında taşıyan ya da tütün çiğneyenlerde de ağız içi kanserlerine sebep olur. Tat alma duyusunda bozulmaya sebep olur. Beyin hücrelerinin ölümüne yol açar. Öğrenme bozuklukları, hafıza zayıflığı ve erken bunama nedenidir. Göz merceğinin saydamlığının azalmasına yani katarakta sebep olur. Cildin yapısının bozulmasına neden olur. Leke ve kırışıklık oluşur. Selülitlere sebep olur. Koku alma duyusu azalır. Sinüzit, farenjit, bademcik ve orta kulak iltihabı gibi üst solunum yolu hastalıklarına yol açar. Damar sertliğini hızlandırır. Beyin ve kalpte damar tıkanıklığına neden olur. Kalp krizi ve tansiyon yükselmesi görülür. Erkeklerde iktidarsızlığın başlıca sebeplerindendir. Ayrıca mesane kanserinin önemli nedenlerindendir. Akciğerlerde çeşitli hasarlara, astım ve kronik bronşit gibi hastalıklara neden olur. Bronşlarda ve akciğerlerde kanserin oluşmasına neden olur. Gastrit, ülser ve reflü hastalığına sebep olur. Mide ve yemek borusu kanserine yol açar. Gebelikte tüketilen sigara düşük doğumlara ve bebekte gelişme geriliğine neden olur. Erken menopoz ve rahim kanserinin sebebidir. Parmaklarda sararmaya ve tırnaklarda zayıflamaya yol açar. Kemik erimesine neden olur. Vücutta yorgunluk, stres, gerilim, performansta düşme ve reflekslerde azalmaya sebep olur. Hastalık, yara ve ameliyat tedavileri uzun sürer. Kullanılan ilaçları etkisizleştirebilir. Bütçenize yük olur, çevre kirliliğine yol açar, yangınların en önemli sebeplerindendir. Galip Karayiğit Şirinevler Mahallesi Muhtarı İstanbul Muhtarlar Eğitim Derneği Başkanı
Mesajında II. Abdülhamid’in Siyonistlere karşı verdiği mücadelenin ne kadar mühim olduğunu günümüz içerisinde daha da anlamlı ve mühim olduğunu görüyoruz dedi.
Türkiye’nin dört bir yanından gelen Muhtarlar, Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezinde, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in Ev sahipliğinde; Yerel yönetimlerde Muhtarlığın Tarihi, Geçmişi, Bugünü, Geleceği konulu bilgi şöleni düzenlediler.
Sen yoksan bir kişi eksiğiz...
Bir hayra vesile olan o hayrı yapmış gibidir.
Türkiye’nin en büyük ve bir o kadarda mahalle kültürünün en fazla yaşandığı Şirinevler mahallesinde Âlemlerin serverinin dünyaya teşrifi dolayısı ile mahallede bulunan 9 tane camide ayrı ayrı program yapıldı.
İstanbul Valisi Vasip Şahine İstanbul muhtarlar Federerasyonu hoşgeldin ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundu
Şair Zihni'de umutlar yeniden yeşerdi
Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu ve Adıyaman Belediyesi Tarafından organize edilen ‘‘ÇOCUKLUĞUM, GENÇLİĞİM, GELECEĞİM ve ÜLKEM’’ Paneli Muhtarlık camiasının Türkiye’nin olmazsa olmazı olduğunu bir daha gösterdi.
Galip Karayiğit Öğretmenler Gununu Kutladı.
Mahallemiz Sakinlerinden Güngören Erdem Bayazıt Anadolu Lisesi Müdürü Remzi İlhan Yine İlkleri Başarmaya Devam Ediyor.
Bitkisel atık yağlarınızı muhtarlığımıza getirerek Canlıların Ölümüne Ortak Olmassınız.
Aliya İzzetbegoviçi Rahmetle Anıyorum..
Fakirlik 1 TL 'ye Bitecek
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun.
1TL 'ye Fakirlik Bitecek
1 Eylül Dünya Barış Günü Kutlu Olsun
Karayiğit, millet ve devlet olduğumuzu çocuklarımıza en iyi bir şekilde anlatılması gerekildiğini söyledi.
"İnsanlığa İnsanlık Nedir? öğretmek için, ortaasya steplerinden batıya doğru; 'Türk İslam Kültür ve Medeniyeti' ni dalga dalga getiren hamlelerin önemli kilometre taşlarından birisi olan ve Türklere Anadolu kapılarının açıldığı şanlı Malazgirt Zaferinin 943. yıl dönümü(nü) şahsınızda can-ı gönülden kutluyorum."
1 TL'ye fakirlik bitecek
Birlikteliğimizin gönüllerde makes bulduğu, muhabbetlerimizin sevgi ve saygıya garkolduğu, 'yardımlaşma, dayanışma, kaynaşma ve kucaklaşma'nın tüm içtenliği ile oluştuğu bayramlar, biz müslümanlar için çok önemli fırsatlardandır. Bu fırsatı mübarek olarak telakki edip bihakkın iyi değerlendirmeliyiz"
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit Ramazan Ayının Gelişi Dolayısı İle Bir Mesaj Yayınladı.
Sıcak Yaz Günlerinde Doğada Yaşayanları Unutmayalım.....
Bir tatlı dil ve kusurları bağışlamak, arkasından eza ve gönül bulantısı gelecek bir sadakadan daha hayırlıdır. Allah, hiçbir şeye muhtaç değildir, halimdir, yumuşak davranır.Bakara Suresi 263 Ayet
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit Berat Kandili Dolayısı İle Mesaj Yayınladı.
Bahçelievler Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkrıkçı'dan Mesaj Var !
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit Miraç Kandili Dolayısı İle Bir Mesaj Yayınladı.
Tanımadığınız Bilmediğiniz Dilencilere Sadakalarınızı verene kadar Muhtarlığımıza 1 TL vererek Gerçek ihtiyaç sahiplerine yardımcı olabilirsiniz.
Anneler Günü dolayısıyla yazılı açıklama yapan Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit, “Tüm annelerimize en derin saygılarımı sunuyorum. Çocuklarının işsizliğine, asgari ücretli kocasının çaresizliğine yanan, yüreği yanık annelerin acılarını göz ardı etmeden tüm annelerimize sağlık, mutluluk ve esenlik dolu bir hayat dileyerek Anneler Günü'nü kutluyorum.” dedi.
İşçilerimizin, memurlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü en içten dileklerimizle kutluyor, bu günde işçi sorunlarının tartışıldığı, dile getirildiği ve çözüm bulunduğu bir gün olmasını diliyorum.
Rahmet ve bereket ayları olan üç ayların başlangıcını haber veren mübarek Regaib Kandilimizin maneviyatımızı güçlendirip sevgi ve birlik duygularımızı pekiştirmesini temenni ediyorum. Türk İslam coğrafyasında ve tüm dünyadaki Müslümanların Regaip Kandili'ni kutluyorum.
Tarih 29 Nisan 1916’dır. Unutulan bugün tıpkı Çanakkale gibi diline, ırkına, memleketine bakılmaksızın Müslüman Osmanlı Ordusunun Irak’ın Kut bölgesinde İngilizlere karşı kazandığı büyük bir zaferidir.
Şirinevler Mahallesi Muhtarlığı öncülüğünde Şirinevler Mahallesi'nde bulunan derneklerle beraber 23 Nisan Ahde Vefa Mevlidi düzenlendi.
Yıldız Zöhre Camii'nde Kahraman Dedelerimiz için Mevlid Okutuyoruz.
Gazete, Dergi, Kitap, Defter, Ansiklopedi, Kağıt Plastik Kapak ve Plastik Ürünler Atık Yağlar Giyecekler
Geçerli Oy sayısı : 37385 Galip Karayiğit'in Aldığı Oy Sayısı : 28091
Şirinevler Mahallesi Muhtarlığı Seçim Sonuçları
Mahallede yaşayanların her ay ailede yaşayan kişi başına 1 TL vererek ve etrafındaki ihtiyaç sahiplerini muhtarlığa bildirmesiyle; sizlerden toplanan parayı ihtiyaç sahiplerine dağıtıyoruz.
2009 Yerel seçimlerinde bana Türkiye ’nin en büyük mahallesinin, en genç Muhtarı olma unvanını verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.
Okul ortamından başlayalım. Okul değil hapishane, bahçesinden içeri girdin mi çıkamıyorsun.
2009 Yılında Şirinevler Mahallesi Muhtarı seçilen Galip Karayiğit Türkiye 'nin En Genç Muhtarı ünvanını almıştır.
Fakir Fukaranın Sadakasına Göz Diken Hırsızlar Sadaka Kutusunu Çaldılar.
İçerken tadına doyamadığınız gazlı içecekler aslında birçok hastalığa davetiye çıkarıyor.
Ödev, benim bir baba olarak çocuğumu oyun çağında günde 2-3 saat zorlayıp, yorucu bir iş ve okul günü arkası akşam evde rahatça dinlenip eğlenmemize limon sıkan illet bir faaliyettir.
Şirinevler `de Felaket Geliyorum Diyor.
En içten dileklerimle Tüm İnsanlığın ve Şirinevler halkının Mevlid Kandilini kutluyorum.
10.01.2014 Tarihinde Muhtarlığımızda askıya çıkan seçmen listeleri 23.01.2014 tarihine kadar askıda kalacaktır.
Hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte çocuklarda salgın hastalıklar görülmeye başlıyor. Uzmanlar, gerekli önlemler alınmadığında 5 yaş altı bebeklerde görülen ishal vakalarının ölümcül olabileceğini söylüyor. Çocukları bu salgından korumak için özellikle el temizliğine dikkat etmek gerekiyor.
Sarıkamış’ta vatanları uğruna şehit olan atalarımızı anmak, bu harekatın gerçek yüzünü gelecek nesillere aktarmak, tarihçilerin ve araştırmacıların asli görevleridir.
Sitemize Girerek Hizmetlerimize Ulaşabilirsiniz.
Karayiğit mesajında; Havalar çok soğudu, Gönüllerimiz buz tutmasın dedi.
Bangladeş Hükümeti, sömürünün ve emperyalizmin her türlüsüne karşı çıkan Abdülkadir Molla'yı İdam edecektir
Şirinevler Elele, Birliğe, Beraberliğe, Dostluğa, Kardeşliğe...
Şirinevler Mahallesi 'nde yorgancılık mesleğini sürdüren Aydın Kaya şunları söyledi: "Bundan sonra zaten eleman yok. Çırak yetişmiyor. Artık meslek yavaş yavaş kaybolmaya başladı."
Şirinevler Mahallesi Muhtarımız Galip Karayiğit Başarılı Bir Şekilde Bel Fıtığı Ameliyatı Geçirdi.
Dünyanın tek natürel çayı olarak, hiçbir kimyasal mücadelenin olmadığı, herhangi bir pestisid taşımadığı çay sadece Türkiye de.
Galip Karayiğit 24 Kasım Öğretmenler Günü Dolayısı İle Mesaj Yayınladı
Şirinevler ve Bahçelievler `i Kapsayan Firma Rehberi Çalışması Hizmetinize Sunulmuştur.
Ysk 'nın sitesinde açıklanan seçmen sorgulamasında yer alan bölümde şimdilik adres bilgilerine yer verildi.
Prof. Dr. Hakan Kutoğlu, Marmara Denizi'nin tabanında yükselme görüldüğüne de dikkat çekerek, "Endişe etmemizi gerektirecek bir dönem" dedi.
Mahallelerde başlayıp yeryüzüne dağılan yangını hep beraber söndürelim.
Karayiğit, “Osman Yüksel Serdengeçti gibi fedakâr ve serden geçmiş dava adamları sayesinde bizler bugün daha rahatız” dedi.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk 'ü ahirete irtihalinin yıldönümünde rahmet ve minnetle Yad ediyorum.
Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 2-3 Kasım 2013 tarihlerinde yapılan Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu’nda yeniden başkan seçilmenizden dolayı sizi ve çalışma arkadaşlarınızı kutluyorum.
Hicret bugün içinde bulunduğumuz çıkmaz sokaklardan kurtulmak için kutlu nebinin bize 1435 yıl önce açtığı çığırın adıdır.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit, Cumhuriyet Bayramı Mesajı Yayınladı.
Amacımız geçmiş kuşaklarla bugünkü nesiller arasında bir bağ kurmaktı.
Şirinevler `de Kalan Suriyelilere Saldırı !
Aliya İzzetbegoviç `in asla insanlık alemi tarafından unutulmayacağını, çünkü Peygamberi Çizgide yaşayanlar asla unutulmamıştır dedi.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit vatandaşlardan www.turkiye.gov.tr/iletisim adresine şikayetlerini yazmalarını istedi.
Kurban ibadeti Allah’ın rızasını kazanma yolunda; kahramanlığın, fedakârlığın, gönüllülüğün, itaatin, teslimiyetin, özgürlüğün ve özgürleşebilmenin adıdır.
Havuzda biriken 1 TL 'lik aidatlarınız yardıma muhtaç vatandaşlarımıza ulaştırılmaktadır.
Bahçelievler Kaymakamlığına atanan Mehmet Ali Özyiğit, yeni görevine başladı.
Ankara Gölbaşı `na Tayini Çıkan Kaymakamımız Şevket Cinbir `in Bahçelievler `de Kaymakamlık Yaptığı Dönemdeki Görüntülerini Video Halinde İzleyebilirsiniz.
Şirinevler `de pazar pazarında çıkacak Allah muhafaza etsin bir yangının bedeli çok ağır olur, biz onun için şu teklifi yapıyoruz.
" 1 TL `ye Fakirlik Bitecek " Kampanyamıza Eylül ayında daha çok katılım olmasını bekliyoruz.
Mahallemizde Birlik ve Beraberlikle Dertlerimize Ortak Oluyoruz.
Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini, sayılı bayram günleriyle sınırlı tutmayarak hayatımızın her evresinde ve tüm münasebetlerimizde hatırımızdan çıkarmamalıyız.
Sultangazi İlçe Emniyet Müdürü Nazım Dorak, Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü ’ne atandı.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit Dünya Helal Gıda Günü Dolayısı Bir Mesaj Yayınladı.
Verdiğiniz 1 TL. ’ler Damlaya Damlaya Göl Olmaya Devam Ediyor.
Şirinevler mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit Antalyalı Ali Gürbüz’ün Tekrardan Kırkpınar Başpehlivanı Olmasından Dolayı Bir Tebrik Mesajı yayınladı.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit, İran'daki seçimlerde Cumhurbaşkanlığına seçilen Hasan Ruhani'yi kutladı ve Uyardı.
Başbakan Erdoğan'ın, “Bir yakınımın gelini yerlerde sürüklendi” ifadeleriyle duyurduğu, Bahçelievler Belediye Başkanının gelini olan Z.D.'nin yaşadıkları yargıya taşındı.
Mahalleler yangın yeri olmaktan kurtuldumu ilçeler, iller, ülkeler rahat eder.
Şirinevler Mahallesi Sakini Başarılı Eğitimcisi Remzi İlhan bey Ekibi Yapacaklarını Yaptılar.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit, bütün süfli duygulardan ve beşeri hislerden tertemiz bir kulluğa en yüce mertebeye terakki edişinin adı olan Mirac Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajda, "Bu ulvi ve mübarek günde İki Gunumuzun birbirine eşit olmasına fırsat vermeyelim,içimizde kin nefret bırakmayalım dedi.
Sultan vahdettin Han, Gazi Mustafa Kemal Ve Şehitlerimiz İçin Okuttuğumuz Mevlid-İ Şerif Yoğun Bir kalabalıkla Muhteşem oldu.
Sultan Vahdettin Han ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk
Bizler Ayda 1 TL ye Fakirlik Bitecek Kampanyası ile sizlerin sadakasını kardeşlerimize ulaştırıyoruz.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit Üç Ayların Teşrifi Dolayısı İle Bir Mesaj Yayınladı.
Şirinevler Mahallesi muhtarı Galip Karayiğit,Anneler Günü için Mesaj Yayınladı.
Maksat para toplamak değil, parayı amacında kullanarak mahalleli olma aidetini ortaya koymak, olanınkini olmayanlara paylaştırmak...
İstanbul'da Bahçelievler'e bağlı Şirinevler Mahallesi Muhtarlığına bağış amacıyla bırakılan kıyafetlerin arasında, 1 kese altın bulundu.
Enver Paşa 'nın kendinden bir yaş küçük amcası Halil Paşa, zafer sonrası ordusuna şu konuşmayı yaptı:
Şirinevler Mahallesi 'nde Bir Apartmanın Balkonları Depreme Gerek Kalmadan Çöktü.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın sevinç, gurur ve coşkuyla kutlandığını, Meclis'in millet egemenliğinin, demokratik cumhuriyetin en önemli teminatı olduğunu ifade etti.
Ali Kemal Küçük Sevenleri Tarafından Ebediyete Uğurlandı.
Tiyatro dalında Bahçelievler 'de 2. olan Şair Zihni Ortaokulu 'nun tiyatrocu öğrencileri öğretmenleri ile birlikte Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit 'i ziyaret ettiler.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit; “Allah, peygamber, din, vatan ve millet düşmanları şunu iyi bilsinler ki; Müslüman Türk Evladı;Milletimizi, devletimizi, Cumhuriyetimizi ve değerlerimizi korumak uğrunda asla atalet içinde olmayacak. Kutsal değerlerimizi yaşayacak ve yaşatma mücadelesi vermeye devam edecek. Asla taviz vermeyecek ve başaracak. Zaferimiz kutlu olsun ve Allah bizi Çanakkale Ruhundan ayırmasın. Şehit ve şühedamıza Cenab-ı Allah rahmet etsin”
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit İstiklal Marşının Kabulunu 92.yılı Dolayısı ile Bir MEsaj yayınladı.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit 8 mart Dünya Kadınlar Günü ile ilgili Bir Açıklama Yaptı,Açıklamasında
2013 Türkiye Halk Oyunları Federasyonu İstanbul İl Yarışmasında, Akçaabat Kızlar Folklör Ekibimiz 2. Oldu.
Şirinevler Mahmutbey caddesi Esnaflarımızdan Turan Dilli Bey hakka yürüdü.
Yozgat Boğazlıyan ve Köyleri Derneği, Şirinevler’deki dernek merkezinde ilçe protokolü ve kanat önderlerine ‘Arabaşı’ çorbası ikram etti.
Şirinevler mahallesi Gençleri Şirinevler Mahallesi Muhtarlığını ziyaret ederek haklı taleplerde bulundular.
1 TL 'ye Fakirlik Bitecek Kampanyası
Geceye Araştırmacı –Yazar Naci Memiş, Milliyetçi Hareket partisi İstanbul İl Teşkilatı, Bahçelievler ilçe teşk
  Şirinevler Mahallesi Muhtarlığının Kardeş Köy Kardeş İlçe Projesi kapsamında düzenlediği Anadolu’ya Kit
  Mahallemizde birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla çıktığımız 1 TL kampanyasında 5.ayımıza başladık. Her ay geç
  Şirinevler mahallesi muhtarı olduğumuz süre içerisinde 176 sokak ve 26 caddede her alanda yaptığımız çalışm
Mahallemizde birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla çıktığımız 1 TL kampanyasında 4 ayımıza başladık.bu ay geçen aya g&oum
İstanbul'un Bahçelievler ilçesi Belediye Başkanlığına ait sosyal hizmet aracı otobüsün Ardahan'ın Gö
    Ekim Ayı 1 TL  Listesi   Mahallemizde ki birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla başlattığımız 1
  Tarafımız Belli Oldu…   Ne idüğü belirsiz Sevan Nişanyan’ın Gönüller sultanı Hz.
    Bir milletin temeli o millete mensup olan insanların evinden başlar, evlerde huzur varsa millette huzur vardır, evl
  Sende Katıl Bu Kervana…   Yol uzun sarp kayalar aşılmaz çöller git gidebilirsen… &n
  Yazılar yazılmadan önce süslü sözler  edililir ama ben bu yazımda en güzel sözü sö
  Şirinevler mahallesi muhtarı Galip karayiğit, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 90. Yıldönüm&uu
    Muhtar adaylığımız sürecinde ısrarla söylediğimiz kardeşlik birlik toplumsal konularda refleks göste
  Üç yıldır düzenli olarak anılan büyük vatan kahramanı İslam-Turan Orduları Başkomutanı şehit Enver
Bahçelievler kaymakamı Şevket Cinbir ir örnnek bürokratlığını her gittiği ilçede gösterneye devam ediyor.
  İslam’ın 5 emrinden biride zekâttır sizlerinde bildiği gibi. Zekât ameli diğer amellere göre daha f
  Şirinevler mahallesi muhtarlığı eğitim akademisi tarafından düzenlenen Çarşamba sohbetlerinin bu haftaki konuğu ke
  Şirinevler mahallesi muhtarı Galip Karayiğit Ramazan-ı şerifin teşrifi ile ilgili bir mesaj yayınladı.   Rabbimiz
  Şirinevler mahallesi muhtarı Galip Karayiğit Kazım Karabekir caddesi üzerinde kurulan Pazar pazarının kaldırılıp,Kocasina
  Yazın en sıcak günlerini yaşadığımız şu günlerde hayat iksirimiz suyun kıymeti bir başka anlaşılıyor bu günlerd
  Şirinevler Mahallesi muhtarlığı akademesi tarafından düzenlenen geleneksel ‘ÇARŞAMBA’ sohbetleri berat
  Şirinevler mahallesi muhtarlığı eğitim akademisi tarafından her Çarşamba düzenlenen “ÇARŞAMBA”
  Şirinevler mahallesi kerim çavuş caddesi üzerinde yapımı devam eden yıldız zöhre camii sinin şu anda dışının
    Şirinevler Mahallesi Muhtarlığı adaylığımız sürecinde ortaya koyduğumuz mahallede et tırnak olalım köt&uu
  Şirinevler  mahallesi muhtarlığı eğitim akademisi tarafından her Çarşamba düzenlenen “ÇARŞAMBA&r
Karayiğit mesajında, "Feyiz ve bereketin coştuğu mübarek gecelerimizden biri olan Miraç Kandili'mizin sevgi ve birli
  Şair-Yazar Abdurrahim Karakoç vefat etti.   Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 'a
  Tıklayın   http://www.diyanet.gov.tr/   HACI adaylarının aylardır heyecanla beklediği hac kuraları &
  Şirinevler mahallesi muhtarlığı olarak yine bu yıl mahalle sakinlerimizle birlikte sabah saat 04. de şirinevler mahallesi muht
‎29 mayıs salı sabahı saat 04.30da Ayasofya dayız….. Değerli basın mensupları 80 yıl öncesi muallâk bir şekild
Regaip gecesi; üç ayların başlangıcının habercisidir. Rabbimizin bize bahşettiği bağışlanma fırsatlarının olduğu aylarıdır.
            Şair Zihni İlköğretim Okulu, 1970 yılında Şirinevler Ortaokulu ola
İstanbul büyük bir facianın eşiğinden döndü. Haliç Köprüsü'nün orta şeridinden ayrılma
  Jet Kuru Temizleme Şirinkart sahiplerine %5 indirim sağlıyor.   Yapmanız gereken 1 vesikalık resim ve kimlik foto
  Ayasofya….   Bizler Ayasofya Camisi gönüllüleri olarak 6 yıldır Ayasofya camisinin ön&
  1. Dünya Savaşı Osmanlı Devleti için felakete dönüşmeden önce, Irak cephesinde elde edilen Kut zafe
Damak tadı denince ilk akla gelenlerden olan Gözde kebap salonları Şirinevler de 2.şubesini görkemli bir törenle aç
2009 yılından önce Şirinevler Mahallesi ile alakalı yaptığımız çalışmalarada mutlak surette mahallemizde birlik ve beraberliğ
Tanrıverdi, Manisa'nın Ahmetli ilçesine bağlı Ataköy'de kurulu bulunan tarımsal kalkınma kooperatifinin yeni hizmet b
  KAMUOYUNA DUYURULUR Gıda Tarı
  Her zaman söylediğimiz tehlike çanları çalıyor lafı artık çoook gerilerde kaldı…  
  Muhtar adaylığımız sürecinde dediğimiz gibi sıra dışı bir muhtarlık yapacağız demiştik.   3.yılımızda on bin
  Başhekim Gözükara, Mersin Devlet Hastanesi'nde Ağustos 2011'den bu yana uygulanan, ancak vatandaşların hen&u
Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), yarından geçerli olmak üzere, kilovatsaat (kWh) bazında, vergi ve fonlar dahil
Şirinevler Mahallesi muhtarı Galip Karayiğit yayınladığı mesajında, “Çanakkale Savaşlarında 150 bini ‘doktor, &ou
TIP  BAYRAMI "Tıbhane-i Amire ve Cerrahhane-i Amire” adlı tıp okulunun açılış tarihi olan 14 Mart 1827, ü
  KARADENİZ UŞAKLARI, GÜNEYDOĞU ÇOCUKLARI, EVLADI FATİHAN,  BEKLEDİĞİMİZ AN GELDİ, ARTIK G&
  Şirinevler mahallesi muhtarı Galip Karayiğit 8 mart emekçi kadınlar günü dolayısı ile bir mesaj yayınladı.
  Şirinevler mahallesinde faaliyette bulunan divriği Kültürü’nü Yaşatma ve Tabiatı’nı Koruma Der
Polis Koleji Sınavına girmek isteyen öğrenciler, SBS üzerinden 5-23 Mart tarihleri arasında öğrenim gördükleri o
  Bundan 20 yıl önce 1992 yılında 25 Şubat`ı 26 Şubata bağlayan gece Rusların 366. Motorize Piyade Alay
  Namus ve şerefimizi düşmana çiğnetmemek için ömrünün ilkbaharında Çanakkale de kana k
Ankara’da 2009 yılında nüfus cuzdanını kaybeden Kırıkkaleli inşaat işçisi 36 yaşındaki Aslan Şengül’ün
  Şirinevler mahallesi muhtarı Galip Karayiğit Alemlerin serveri Hz. Muhammed sallallahu aleyhi vesellemin kainatı şereflendirme
  Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamayagöre, İstanbul Meteoroloji Bölge M&
  Şirinevler mahallesi muhtarlığı 1.geleneksel final maçı görkemli bir ortamda oynandı. Şirinevler muhtarlığı ve
Şirinevler mahallesininin en eski sakinlerinden,Murat Erkan bey aniden rahatsızlanarak ikitelli batı bahat hastanesinde tedavi altına alı
    Vatandaşlarımızın Dikkatine Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit,Yeşil Kart sahibi olanlar ile Yeşil Ka
  Finalin adı Kocasinan lisesi,şirinevler muhtarlığı. Yarı final Maç sonuçları.   Kocasinan Lises
Şirinevler mahallesi muhtarlığına adaylığımız sürecinde söylediğimiz gibi artık muhtarlıklar farklı olacak demiştik. Aradan
  Şirinevler mahallesinde yaşayanları  kaynaştırmak amacıyla düzenlenen şirinevler mahallesi muhtarlığı 1.geleneksel f
  Geleneksel hale getirdiğimiz 1.Geleneksel şirinevler mahallesi muhtarlığı futbol turnuvası bütün güzellikleriyl
Şirinevler Mahallesi Muhtarlığının düzenlemiş olduğu Şirinevler Mahallesi 1. Futbol Turnuvası Çeyrek Final Maçları eşl
  Şirinevler mahallesi Mahmutbey caddesi  8.sokak  40/4 ikamet eden Önder Yeni nin evinde elektrik kontağından ya
  1.Geleneksel şirinevler mahallesi muhtarlığı futbol turnuvası grup maçları sona erdi. Gruplarda 1 ve 2ci olanlar bi
Hastaların bilgi sahibi olmaması sebebiyle yaşanan ücret mağduriyetlerine Sosyal Güvenlik Kurumu(SGK) el koydu.  Kuru
  A Grubu O G B M
Şirinevler Muhtarlığı Futbol takım kaptanı Mikail Beyhan ilk Maçta cengiz sarıbaş lisesine karşı aldığı ağır mağlubiyetin acısını
  A Grubu -Cengiz Sarıbaş Lisesi:8 Goller:Yunus Günerhan 1 Gol,Mehmet Güner 1 Gol,Celal Tekin 4 Gol,Hamdullah
  Farklı konsepte, ocakbaşında kebap çeşitleri…   Lezzeti, temiz, kaliteli ve uygun fiyatla sunuyoruz
  Şirinevler Mahallesi Muhtarlığı Ve Kekemer arasında yapılan protokol gereği ŞİRİNKART sahipleri kekemer de %20 indirimli kekem
  Şirinevler Mahallesi Muhtarlığı Mahalledeki kardeşliği daha da arttırmak amacıyla; Dertlilere deva olurmusun kampanyası ba
  CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, muhtar ödeneklerinin asgari ücretten daha düşük olduğunu belirtere
  Hz Ömer zamanında Allah'a kulluk yapan bir genç vardı Mescidden ayrılmıyordu Hz Ömer
Şirinevler Mahallesi Muhtarlığı geleneksel 1.ci Futbol Turnuvası maç Proğramı belli oldu. Maçlarımız kocasinan futbol s
Elektrik faturasındaki kaçak kullanım bedeline itirazlar artıyor.Şirinevler Mahallesi Muhtarı galip Karayiğit Türkiye de namu
  Şirinevler mahallesi muhtarı ve İstanbul Özürlüler Spor Kulübü onursal üyesi Galip Karayiğit d&u
Bu başlıkta nereden çıktı demeyin, bazı zamanlar oluyor ki çok daha değişik başlıklar atmamak için zor sabrediyoruz.
  Şirinevler mahallesi muhtarı Galip Karayiğit in mahallede yaşayanları tanıştırmak,kaynaştırmak,birlik ve beraberliği sağl
Hicri Takvim Hz. Muhammed'in Mekke'den Medine'ye hicretini başlangıç kabul eden ve ayın dünya çevresind
  Şirinevler Mahallesi muhtarı galip Karayiğit, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Karayi
  Bir köy var uzakta gitmesekte gelmesekte o köy  bizim köyümüzdür deriz yıllar yılı am
  Aydın'ın Germencik ilçesinde Kurban Bayramı'nın birinci günü, sert bir zeminesürtüld&u
  10 Kasım 1983´de Ankara´da vefat eden ve Necip Fazıl´ın yakın dostu olarak bilinen ve siyaset aleminde laf a
  Cumhuriyetimizin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Hakk’a yürüy&u
     Milli ve dini birliğimizi pekiştiren değerlerin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşa
İslamın sancaktarlığını yapmış KUDÜS ü haçlılardan kurtarmış Müslümanların Korucusu kollayıcısı Büyü
Bu ülkede hep birlikte yaşayan cumhurun yaptığı bir “toplumsal sözleşme” olan Cumhuriyetimiz, 88 yaşına girmiştir.
  Anneler babalar evladınız önünüzden su gibi akıp gidiyor farkındamısınız.   Maalesef son yıllarda
  Merkez üssü Van'ın Merkez ilçeye bağlı Tabanlı köyü olan önce 6.6, sonra da 7.2
Milletimizin Birlik ve beraberliğini Bozmak isteyenler yine açlakca saldırdı.   Hakkari'ye bağlı Çukurca i
Gönül Adamı,nezaket sahibi,ince  ruhlu değerli dostumuz İlhan Boz Beyefendi Gönlünü Verdiği Sevgilisine Kav
Allah nasip ederse inşallah yarın ders zili çalıyor yeni eğitim ve öğretim yılı başlıyor. Milletimize hayırlı olsun.
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Rahmetli Fethi Akatay Beyefendi için 11 Eylül Pazar Günü Öğle Ve İkindi Arası Şir
 Bayram Namazında Yine Ayasofya dayız. Şirinevler mahallesi Muhtarı ve Ayasofya Gönüllüleri platformu başkanı&nbs
  Allah celle celaluhu bize öyle bir peygamber gönder diki Ot dahil onun sayesinde Gül oldu sevgi oldu muhabbete
  Mahallemizin Hayırseverlerinden Emekli Astsubay Başçavuş Ahmet Bekaroğlu Beyefendi hakkın rahmetine Kavuşmuştur.Cenazes
Apartmanın giriş katındaki dükkanda meydana gelen patlamada sokakta oynayan 3 çocuk yaralandı. Hastaneye kaldırılan 3 ç
Şirinevler Mahallesi Şirinevler 1 ci Geleneksel Muhtarlığı Futbol,Masa Tenisi,Satranç ve Şirinevler Koşu ve Bisiklet Turnuvasına K
15 Ağustos'tan itibaren geçerli olacak yeni tarifeye göre tam bilet 1 lira 75 kuruş, indirimli bilet 1 lira oldu. 15
Müslüman Türk milletinin üzerine düşen vazifeyi yapmadığından dolayı yeryüzünü fesada ve yangına
Türk -İslam Orduları Başkumandanı Şehit Enver Paşa'nın Şehadet yıldönümü vesilesi ile 4 Ağustos perşembe gün
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit; mübarek Ramazan-ı Şerif ayı ile ilgili yayınladığı mesajında on bir ayın sultanı olara
Birleşmiş Milletler’in son 50 yılın en ağır kuraklığını yaşadığını belirterek, kıtlık alarmı verdiği Somali'de yüzde 30
Şirinevler Mahallesi eski muhtarı rahmetli Fethi Akatay beyefendinin Vefatının 7 ci günü dolayısı ile 28/07/2011 perşembe g&uum
Şahin, Ordu Valisi Orhan Düzgün’le Aybastı ilçesine bağlı Perşembe Yaylası’ndaki şenliklere katıldı. Bak
Şirinevler mahallesi eski muhtarı değerli büyüğümüz Fethi Akatay beyefendi hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi 22 T
Milletler geçmişi unuttukları gün geleceklerini kararttıklarının farkında değillerdir. Koskoca osmanlı çınarının y
Çelik, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında Türk-İş Genel Başkanı Mustafa Kumlu ile yaptığı ortak basın a&cced
Aşığın Maşukuyla Buluşması...   En yalnız kalınan andır o an onu anlamanın ve onla olmanın hazzına varıldığı andır o an&hell
Şirinkart sahipleri her alanda olduğu gibi ehliyet alırkende kazanmaya devam ediyor. Dünya sürücü kursu sahibi sa
  Kore halkının 61 yıl önce yaşanan kanlı savaş sırasındaki yardım çığlıklarının ardından Birleşmiş Milletlerin'in (
1854 yılında ABD Başkanı Franklin Pierce yazdığı bir mektupla Amerika’ya gelen beyaz göçmenlere toprak bulmak amacıyla
Bahçelievler-Yenibosna ana isale hattında bakım ve montaj çalışmalrından dolayı 22 Haziran 2011 çarşamba gün&uu
Şirinevler Mehmet şen ilköğretim okulu müdüresi Canan Yücelkan Hanımefendinin annesi Menevşe annemiz Hakkın Rahmetine
Selam gönüller sultanının gönlüne girmeye adanmışlara olsun. Çok kıymetli komşularım 2011 genel seç
Galip Karayiğit mesajında şöyle dedi:   ''Gönüllerimizin müstesna bir coşku yaşadığı, 'ü
  2009 Yerel seçimleri öncesi Osmanlı devletinden sonra ilk defa şirinevlerde kurulan AKİL ler mecline destek veren
Karayiğit’in engelliler ile ilgili mesajı şöyle; “İnsan, yaratılmışların en şereflisidir. İnsanları yönetmeye soyun
Her insanın yaşadığı toplumun bir üyesi olarak uyması gereken kurallar vardır. Kanunlara uyma başkalarının haklarına saygılı olma &u
   Herkesin artık bittiler dediği anda tekrardan büyük bir ihtişamla ortaya çıkan milletin adıdır Tür
Şanlıurfa'da ilköğretim örgencisi 15 yaşındaki Mustafa Çobanyıldızı teneffüste okulun 3. katından atlayara
Galip Karayiğit Mesajında; Peygamber Efendimiz (sav)’in doğumu münasebetiyle Türkiye Diyanet Vakfı öncül&uu
Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 166. Yılı ve Polis Haftası nedeniyle Şirinevler mahallesi muhtarı Galip Karayiğit ve Hürriy
  Bizimde hakkımız değilmi yeşil ve tertemiz bir çevrede yaşamak.  04.04.2011 günü bir dizi ziyartlerd
Bir millet ne zamanki kendisi için istediğini bir başkası için istemeye başlar işte o zaman o millet yükselmeye ve y&u
Milletimizdeki ruhunda var olan bağımsızlık tutkusunun destansı sayfalarından birisi olan Çanakkale Deniz Zaferi’nin 96. yıl
Galip Karayiğit, gönderdiği mesajlarda "Tıp ilminin aydınlığını insanları ile paylaşan Doktorlarımızın üstün hizmet v
Şirinevler mahallesi muhtarı Galip Karayiğit, İstiklal Marşı’nın kabulünün 90. Yıldönümü dolayısıyla yayın
Bahçelievler  Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve şirinevler ilköğretim Okulu işbirliğiyle yetişki
Şirinevler mahallesi muhtarı Galip Karayiğit 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle basın bildirisi yayınlayarak t
Sol ayak damarlarındaki iltihaplanma nedeniyle uzun zamandan beri özel Güven Hastanesi'nde tedavi gören Milli Gör
  Değerli aska sitesi Sakinleri çok kıymetli komşularım;   Göreve geldiğimiz 2009 Yılı Nisan ayından bu
  Muhtarlar toplantısında temsil krizi: Kılıçdaroğlu konuşurken muhtarlarların bir bölümü salonu terk ett
Mevlid Kandili nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayan Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit, kandilin olduğu gece insanlık tarihi
  Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Hayrettin Karaman’a Saygı Gecesi düzenledi. Faruk Beşer, Hacı Mehmet G&uu
Erol Ölmez, Ergenekon Terör Örgütü soruşturması kapsamında 26 Ocak 2008 tarihinde tutuklandı, 19 Ekim 2009 tarih
Filozof Rıza Tevfik , Abdülhamid tahttan düştükten sonra; "Neredesin, neredesin Abdülhamit bizi yine Rodos'a
Hainler  Muhtarlığımıza Yine Saldırdı.Bahçelievler Şirinevler Mahalle Muhtarlığına bombalı saldırı yapıldı. Şirinevler Mahall
Paylaşmayı Bilmeyen toplumlar Başka Toplumlar Tarfından Paylaşılırlar. Değerli Dostlar Sizlerin Sayesinde Anadoludaki 13 Tane Okulumu
Bağcılar Yenigün Mahalllesi Muhtarı Bünyamin Çiftçi'nin Annesi Haznedar Medicana Hastanesinde Başarılı Bir Ka
Şirinevler şirin evlerin ve şirin insanların yaşadığı bir mahalle olması için çalışmalarımız son hızla devam ediyor. şi
  Zeki Müren'le birlikte, sahnelerin bir dönem en parlak yıldızlarından biriydi, Behiye Aksoy... Gazinolar, onu t
Şirinevler ilköğretim Okulunun Açılışı Dolayısı ile Şirinevlere Gelen İstanbul valisi Hüseyin Avni Mutlu Şirinevler Maha
  İstanbul’da deprem güçlendirme çalışmaları kapsamında yenilenen Şirinevler Mehmet Şen İlköğ
Galip Karayiğit Mesajında;20 Ocak 1990’da yani bundan tam 20 yıl önce Azerbaycan’da bağımsızlık mücadelesi verilmiş
Bahçelievler ilçesinin Sevilen Simalarından Hürriyet Mahallesi Muhtarı Ahmet Özhan Beyefendi Boyun Fıtığı rahatsı
Bildiginiz gibi artik her kurumda islem yaparken, telefon hatti alirken, bir yerlere abone olurken, kargo alip-verirken, havale islemleri
Her Sözün Başında Almanlar En iyiyi Yapar Deriz. Ama Almanlar Nasıl Bu Hale Geldi Bilirmiyiz.Maalesef Soran Sorgulayan Bir
istanbul Valiliği İl Mütevelli heyetine Seçilen Siyavuşpaşa Mahallesi Muhtarı Selami Aykut Şirinevler mahallesi Muhtarı galip
Şirinevler Mahallesi Muhtarı galip Karayiğit'in Yaptığı Bütün Faaliyetlere destek veren Eğitim Gönüllüsü
Şirinevlerin Adına Yakışır Bir Mahalle Olması için Yaptığımız Çalışmalardan olan Mahallemizin Yeniden Yeşillendirilmes
Kısa bir süre önce Aile Hekimliği’ne geçildi. Artık her ailenin bir aile hekimi var. Bu Uygulama Kapsamında Şi
Seçimden Önce Herne Dediysek Hepsini Bir bir Gerçekleştirmeye Devam Ediyoruz. Bölgemizde Bulunan Büt&uum
Demokratik Toplum Kongresi (DTK) ile Barış ve Demokrasi Partisi'nin (BDP) "iki dilli yaşam" söylemiyle başlayan polemi
Bahçelievler Rizeliler Derneği Mehmet Mercan Başkanlığında yepyeni  bir Yönetim Kurulu oluşturarak, yeni dernek binasına
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bahçelievler eski ilçe başkanı, ilçenin yakından tanıdığı, sevilen, sayılan,
Onu Özledik Onla Güzel Bir Gece Geçirmek istedik. Sizlerinde Gönüller Sultanı ile Başbaşa Bir gece Ge&cced
Ömrünü aziz milletimize ve yüce dinimize hizmet yolunda adamış büyük dava adamı, milli şairimiz, münev
Zaman Gazetesinin Düzenli Olarak Her Yıl Geleneksel Hale Getirdiği Yılın Sporcuları Anketi Bu Yılda Devem Ediyor. Adaylar Arasın
Türkiyede Devam Eden Sırttan Geçinme Olaylarından bir Taneside Maalesef istanbul Muhtarlar Derneğinde de Devam ediyor. Mu
Şirinevler mahallesi dereyolu caddesinde Sabah Saat 06:30 Sularında Meydana gelen olayda Bir Minübüs Yoldan çıkarak 50 m
Engelli Kardeşlerimizin yanında olma zamanı Değilmi.
İtalyan La Repubblica gazetesinde çıkan habere göre, Wellington'daki Otago Üniversitesinden bir grup bilimadamı, 150
Diyetisyen Nurcan Erzurumlu, kış aylarında havalar soğuduğu için hastalıkların arttığını hatırlatırken, “Bedenin hava ısısın
Tunceli'de kendilerine Demokratik Haklar Federasyonu adını veren grup, kentte birahanelerde kadın garson çalıştırılmasını, ahl
Şirinevler mahallesi muhtarı galip karayiğit, Aşure Günü ve bugünde şehit edilen Peygamber Efendimizin torunu Hz. Hüs
Şirinevlerin Aydınlatma Direklerinin Yer Altına Alınması Çalışmalarında Sona Gelindi.  Mahmutbey caddesi  1ci Sokakl
Şirinevler mahallesi Muhtarı galip karayiğit Hicri 1432 Yılbaşı ile ilgili bir mesaj yayınladı. Karayiğit kutlama mesajında şu hususl
Cumhuriyet Halk Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Hüseyin Özkahraman ve Yönetimi, Şirinevler Mahallesi Muhta
Engellilerin problemlerine çözümler üretmek için çeşitli etkinliklerin uluslararası alanda organize e
Her Anne ve Babanın Hayalidir Asker Anası Babası Olmak. Milletimiz Doğuştan Asker Bir Millet Olmasından Dolayı Tarihin Kahramanlık De
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit, kendisinin 1993  yılında sınıf öğretmenliğini yapan emekli öğretmenini evind
Şirinevler Mahallesi MuhtarıGalip Karayiğit 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Mesajında, '&
Bugün Ayasofya için Yapılan Dik Duruşa Karşı Galip Karayiğit'e ve Arkadaşlarına Yapılan Zalimliği ve Despotluğu Herkes Un
Özel Ankara ENDOMER Pediatrik Endokrinoloji Merkezi sahibi Doç. Dr. Ergun Çetinkaya, yaptığı açıklamada, dü
  http://seyret.wordpress.com/2006/08/09/sacit-onan-seni-de-vururlar-bir-gun-ey-aci/ Sacit Onan'ın bugün Beşiktaş't
Seçimden Önce Örnek Mahalle Şirinevler Demiştik... Çünkü Ancak Türkiyeye ve Dünyaya 
Şirinevler Mahallesinde ki Engelli Kardeşlerimize Tekerlekli Sandalye Hediye Eden  Şişli Belediye Başkanı Sayın Mustafa SARIGÜL
Bakırköy Meydanı'nda 100 lira getirene 125 lira dağıtan ve ısrarlara rağmen kimliğini açıklamayan bir kişi, vatandaşların
Mahmutbey caddesi 6 cı Sokak VE 7 sokağın Bitiminde Enver Paşa Meydanın Yan Tarafından Yapımı Devam Eden Yıldız Zöhre Camisi Derneği
Bundan 87 yıl önce büyük mücadelelerden sonra Cumhuriyet ilan edilerek Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurulmuştur.
Bahçelievler Kaymakamı Şevket Cinbir Bey Şirinevler Mahallesi Muhatarı Galip Karayiğiti Ziyaret Etti. Galip Karayiğitin Muhtar
Türkiye genelinde 2010 yılının 8 aylık döneminde 140 bin 65 kişiyi işe yerleştiren İŞKUR, aynı dönemde 32 bin 180 kişiyi &
İstanbul Valisi Sn. Hüseyin Avni Mutlu Şirinevler Mahallesini ziyaret etti. Bir Dizi Ziyarette Bulunmak için Bah&cce
     DSP ilçe Yönetimi Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip KARAYİĞİT'i Makamında Ziyaret Etti. Bah
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit Kadir Gecesi nedeniyle yayınladığı mesajında "Rahmet, bereket ve çok feyizl
Şanlı ordularımızın cesaret, fedakârlık ve inancı mükemmel bir şekilde birleştirerek kazandığı, Gazi Mustafa Kemal Atatür
ŞİRİNEVLER MAHALLESİNDE OTURAN MADDİ DURUMU YETERLİ OLMAYAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE BAHÇELİEVLER KAYMAKAMLIĞIMIZ TARAFI
Türk tarihinin en çok haksızlığa uğrayan isimlerinin başında gelen Hürriyet Kahramanı Edirne Fatihi Şehit Enver Paşa sev
'' Gönüllerimizin müstesna bir coşku yaşadığı, Yüce Allah’ın affıyla günahlardan arınmayı umduğumu
Karayiğit, mesajında, üç ayların manevi iklimine girildiği müjdesini taşıyan Regaip Kandili'ne ulaşmanın heyecanı i&
İsrail’in, Gazze’ye giden yardım filolarına düzenlediği baskının yankıları Türkiye’nin her yerinde olduğu gib
Bahçelievler Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit, Türkiye’de ilki gerçekleştirdi. Bölge esnafı ile a
 Şanlı ecdadımızın millet olarak varlık gerekçemiz olarak gördüğü fütuhat fikrine verdiği kıymetin tarihi
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip KARAYİĞİT, Göçük altında kalan Maden işçilerimizin vefat haberi üzerine t
  Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip KARAYİĞİT, “Hemşireler Günü ve Haftası” nedeniyle yayınladı.Galip KAR
Mahmutbey Yolu’ndan Şirinevler ve Bakırköy’e gelen minibüslerin ara sokaklardan geçmesine vatandaşlar tepki
  Şemdinli'nin dağlık arazi kesiminde tarama faaliyeti yürüten güvenlik güçlerine ateş a&cce
 Büyük Türk Milletinin asla esaret altında kalmayacağı gerçeğini verilen şanlı mücadeleyle bir kez daha g
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit; Kazak Türklerini, Türkiye`ye getiren Lider Alibek HÂKİM’in oğlu, T&uu
93 Harbi diye meşhur olan Osmanlı- Rus Savaşında Plevne cephesinin ünlü kumandanı. Harbiye'yi 21 yaşında ikincilikle bitird
ARTIK ŞİRİNEVLERDE GIDA,SEBZE,MEYVE VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİNİN FİYATLARI  %5 DAHA UCUZ. ŞİRİNEVLER MUHTARLIĞI VE NUR
Şirinevler Mahahallesi Muhtarı Galip KARAYİĞİT' İN Danışmanlarından ve şirinevler Mahallesi Konferans Hocalarından araştırmacı ve uyu
İlkokul 4. sınıf öğrencisi 10 yaşında ki E.M. Sabah ekmek aldıktan sonra evinin önünde köpeğin saldırısına uğramasınd
Artık siyasetçilerin yalanlarından sıkılmıştık. Söz veriyorlar seçimden sonra bizi unutuyorlardı.Bizler arkadaşlarımız
Çanakkale şehitlerini anma gecesi Yaptığı çalışmalar ve etkinliklerle dikkat çeken Bahçelievler Şirinev
ŞİRİNEVLER MAHALLESİ MUHTARLIĞININ DÜZENLEYECEĞİ ÇANAKKALE'DE BİR KADIN PROĞRAMIMIZA DAVETLİSİNİZ BU TOPRAKLARI B
KADIN, MİLLETLERİN KÜLTÜR AKTARICISIDIR      Şirinevler Mahahllesi Muhtarı Galip Karayiğit  
ŞİRİNEVLER MAHALLESİ MUHTARI GALİP KARAYİĞİT İN, 'En Sevgili'miz Hz. Muhammed'in (SAV) doğum yıldönümü olan Me
“Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit’in istanbul büyükşehir belediye başkanı sn.k
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit, dur durak bilmiyor. Mahallede başlattığı toplantılara devam eden Galip
             Şirinevler Mahalle Muhtarlığı olarak gelen t
Bahçelievler ilçesi Şirinevler Mahalle Muhtarı Galip Karayiğit, TARİHİ bir toplantı düzenledi. Gaz
Engellilerin problemlerine çözümler üretmek için çeşitli etkinliklerin uluslarara
Öğretmenin toplum içindeki yerinin ve değerinin belirtildiği, sorunlarının dillendirildiği, saygınlıkları
Bahçelievler Şirinevler Mahallesi Genç Muhtarı Galip Karayiğit, Mustafa Kemal Atatürk’ü
    Muhabbet Kapısı’ programına konuk olan MÜSİAD Genel Ba
Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit, Kızılay Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Galip Karayiğit ;
MUHTEŞEM DÜĞÜN Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Sekreteri İdris Naim Şahin'in oğlunun
DEVLET HAVA MEYDANLARI MAHKEMEYİ KAYBETTİ Wings kartın tüm bu ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen tekerle
Şirinevler ilköğretim okulunun inşaat şantiyesinde bir iş kazası meydana geldi.Demir ustası olarak çalışa
  Şirinevler Mahallesi Muhtarı Galip Karayiğit, Cumhuriyet'in ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kur
Henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangında, alevler kısa sürede tüm fırını sardı. Bu sırad
Bahçelievler, Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nin ortasında cinayet. Boşandığı
Mahallemiz sakinlerinden Ahmet kızı Melehat Şahin(18) hanımefendi genç yaşta hakkın rahmetine kavuşmuştur
Mahallemizin köklü esnaflarından Mustafa Taş; Topluma örnek olabilecek bir davranışa imza attı. Yo
Anasayfa
Hakkımızda
İletişim
Copyright © 2013 - 2015
Düzenleme
Hostasya Web
Hostasya Web

beşiktaş evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
şişli evden eve nakliyat
arnavutköy evden eve nakliyat